מפגש סיום תוכנית מצוינות ארגונית ירכא


אתמול התקיים מפגש סיום תוכנית מצוינות ארגונית ירכא בהשתתפות משרד הפנים ומפעם גליל מערבי.

מפגש מקצועי לסקירה של תהליך שינוי ארגוני שמטרתו להיטיב בשירות המועצה עבור תושבי ירכא.

צוות משרד הפנים והמפעם שיבחו את ירכא בראשות והיב חביש, את מנכ"ל העירייה אנואר סלאמה, את הצוות המוביל ואת העובדים על ההשגים המשמעותיים בשנת העבודה החולפת, ובהשוואה לרשויות אחרות נאמר כי ירכא הצליחה להשיג בשנה שינוי משמעותי תהליך שלוקח לרוב 5 שנים.

המועצה ביצעה שינויים פנים ארגוניים לשיפור שירות התושב: הרחיבה את שדרת הניהול ומינתה בעלי מקצוע שאחראים להגדיל את תקציב המועצה, ולנהלו בצורה מיטבית. הרשות שקדה להעמיד את האמצעים לטובת רווחת העובדים והמנהלים, לטובת שיפור שירות המועצה למוסדות החינוך, לטובת הניקיון והסדר הציבורי, לטובת שיפור התשתיות בכבישים, השקעה בפרוייקטים בגינון, לטובת שיפור התשתיות במבני הציבור ובמוסדות החינוך לרבות היערכות לשנת הלימודים הקרובה כך שגם הגנים ובתי הספר יהיו בעלי אמצעים טכנולוגיים, לטובת פיתוח אזורי המסחר, לטובת השקעה בתחום התיירות, לטובת פיתוח אמצעים דיגיטליים שיעמדו לרשות התושב.

מכאן צוות משרד הפנים והמפעם יחד עם ראש המועצה והיב חביש סימנו את האתגר הבא: לקבל מעמד עיר. המועצה עומלת על תוכניות עבודה ותשתיות ארגוניות כך שתוכל לספק שירותים עירוניים כהכנה לקבלת מעמדה כעיר.