החלטת הממשלה בעניין פתיחה מוגבלת ומצומצמת של מוסדות החינוך המיוחד

17/04/2020 20:44:47

אמש 17.04.2020, לקראת חצות, החליטה הממשלה לאפשר פתיחה מוגבלת ומצומצמת של מוסדות החינוך המיוחד.* הלמידה תתקיים ברמה פרטנית, בהשתתפות תלמיד אחד או שניים, אותם ילוו אנשי צוות קבועים.

זאת ועוד: *בבוקר יום א' הקרוב ישובו ויפעלו שירותי הלמידה מרחוק, במודל הפעלה מורחב ומובנה, כשהמטרה היא שכל תלמידי ישראל יימצאו בשגרה יומיומית של למידה, של הפגה ושל חניכה.*

*שגרת הלמידה מרחוק תכלול תכנית שבועית עשירה ומגוונת,* כשלצד הלמידה יתקיימו אינטראקציה חברתית, שיח רגשי, פעילות גופנית, תרגילים ומשימות.

*למידה מרחוק היא הזדמנות לעבוד עם התלמידים על פיתוח מיומנויות של למידה עצמאית, על חיזוק אוריינות דיגיטלית, פיתוח חוסן רגשי ושיח ערכי.*

אנו מפרסמים את *לוח השידורים לשבוע הקרוב,* ובכוונתנו להמשיך ולפרסם בכל שבוע לוח שידורים שבועי – מותאם לכל שכבות הגיל, בעברית ובערבית. *מאגר השיעורים המקוונים כבר מכיל 1,220 שיעורים מוקלטים,* וניתן לגשת אליהם בקלות באמצעות המרחב הפדגוגי.

*עבור תלמידי י"א וי"ב חשוב להדגיש ולומר – נותרו עוד מעל חודשיים עד תחילת הבגרויות, ואנו נעשה כל שנדרש כדי לאפשר לכל תלמיד לסיים עם זכאות לבגרות.* אנו מקצים ערוץ למידה יידועי, מתוך לוח השידורים, שיוקדש לחזרה על החומר, לתרגול ולדיוק התכנים, וזאת על ידי מורים מקצועיים שמתמחים בהכנה לבגרות.

בהמשך נקיים *מרתונים של תרגולים וחזרות,* נעניק שיעורים פרטיים ונפתח קבוצות ווטסאפ שיוקדשו לשאלות ולתרגול – לקראת כל אחת מבחינות הבגרות.

*שבת שלום,*
*שמואל אבואב*